RODO tel: 798 497 396   |   tel: 61 30 70 335   |   e-mail: info@jarograf.pl
flaga
Strona główna> Teczki ofertowe

Teczki ofertowe

zdjęcie gadżetu reklamowego

Opis:

Mamy w ofercie kilka rodzajów teczek. Teczki wykonywane techniką cyfrową są opłcalne przy niskich nakładach. Teczki offsetowe polecamy klientom, którzy chcą zamówić trochę większe ilości.

 

1. Teczka cyfrowa.

Drukowana na maszynie do druku cyfrowego Konica Minolta C6000L. Doskonała jakość druku. Ten rodzaj teczek wykonujemy na kredzie mat 350g. Do teczki jest doklejane skrzydełko, dzięki czemu można trzymać w niej dokumenty. Min zamówienie to 10 szt. 

cena: 3,50 zł netto / sztuka
Za dodatkową opłatą istnieje możliwość laminowania teczek, do wyboru mamy folię błysk, mat, soft touch (nowość). Koszt foliowania wyceniamy indywidualnie.

2. Teczka ofertowa Standard

Teczka to atrybut każdego biura i doskonały organizator w pracy. To właśnie w niej bezpiecznie przechowasz dokumenty lub przekażesz w eleganckiej formie ofertę handlową swojemu kontrahentowi.

Teczki ofertowe drukujemy jednostronnie lub dwustronnie na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Dodatkowo możesz wybrać uszlachetnienie folią mat lub folią połysk zewnętrznej powierzchni teczki. Zapewni to jej trwałość i wytrzymałość. Jeśli zdecydujesz się pokryć teczkę folią soft touch, uzyskasz unikalny efekt „aksamitnego dotyku” i szlachetnej elegancji. Lakier UV wybiórczy doskonale podkreśli wybrany przez Ciebie element graficzny. Teczki dostępne są zarówno w wersji z jednobigowym grzbietem jak i dwubigowym 5,5 mm. Zgrabne skrzydełka zamkną bezpiecznie Twoje dokumenty, a gumka z zakuwkami nie pozwoli na zgubienie żadnego z nich. 

cennik

 

3. Teczka ofertowa Standard Plus

Teczka to atrybut każdego biura i doskonały organizator w pracy. To właśnie w niej bezpiecznie przechowasz dokumenty lub przekażesz w eleganckiej formie ofertę handlową swojemu kontrahentowi.

Teczki ofertowe drukujemy jednostronnie lub dwustronnie na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Dodatkowo możesz wybrać uszlachetnienie folią mat lub folią połysk zewnętrznej powierzchni teczki. Zapewni to jej trwałość i wytrzymałość. Jeśli zdecydujesz się swoją teczkę pokryć folią soft touch, uzyskasz unikalny efekt „aksamitnego dotyku” i szlachetnej elegancji. Lakier UV wybiórczy doskonale podkreśli wybrany przez Ciebie element graficzny. Jest w niej miejsce również na Twoją wizytówkę. Teczki dostępne są zarówno w wersji z jednobigowym grzbietem jak i grzbietem 5,5 lub 10 mm. Z pewnością zmieścisz każdą ilość dokumentów, a gumka z zakuwkami nie pozwoli na zgubienie żadnego z nich.

cennik

© Copyright by Jarograf 2008 - 2019 - Reklama, Poligrafia
Zobacz nasze aukcje Nasze komentarze
Instrukcja zamawiania FAQ Warunki współpracy
Jarograf - Gadżety, długopisy i kubki reklamowe z nadrukiem Poznań. Zapraszamy do współpracy.