RODO tel: 798 497 396   |   tel: 61 30 70 335   |   e-mail: info@jarograf.pl
flaga
 • Agencja reklamowa Jarograf - krótko o firmie

  Agencja reklamowa Jarograf powstała w 2008 roku jako mała rodzinna firma. Od tamtego czasu firma systematycznie się rozwija, poszerzając ofertę oraz rynki zbytu. Jesteśmy bezpośrednim importerem gadżetów reklamowych z Chin. Staramy się zaoferować naszym klientom jak najniższe ceny, jednak naszym priorytetem jest jakość oraz krótkie terminy realizacji.

  Sukcesywynie powiększamy nasz park maszynowy. W chwili obecnej maszyny na których pracujemy to: 

  Roland Lef-20 ploter UV 
  GCC Mercury III ploter CO2
  Konica Minolta C6000L - maszyna produkcjna do druku cyfrowego 
  - Krajarka do papieru Grafmasz G53
  - maszyny introligatorskie: laminator, bindownica, bigówka, rycówka, zakrąglacz narożników, dziurkacz, maszyna do hot stampingu.
  Znakowarka laserowa Ulyxe Datalogic
  Tamponiarka 2-kolorowa
  ploter tnący Summa D60
  prasy termotransferowe płaskie oraz do kubków
  prasa do produkcji buttonów/przypinek 
  - drukarka do sublimacji Epson WF7015
  Corel Draw X7
  Pakiet Adobe CS6

 • Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

  Jesteśmy zespołem młodych ludzi otwartych na świat. Mimo młodego wieku możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w branży reklamowej. Nie boimy się realizować dużych zleceń o napiętym harmonogramie, jednak przykładamy taką samą wagę również do małych zamówień. Dzięki uporowi i konsekwencji opanowaliśmy niemal do perfekcji kilka technik druku, w zwiazku czym oferujemy usługi oraz produkty na najwyższym poziomie. Swój model biznesowy oparliśmy na dobrej organizacji pracy, innowacjach oraz inwestycjach w nowe technologie a nie na niskich kosztach pracy i wyzysku. Podejmując współpracę z naszą firmą wspierasz nowoczesny polski biznes.

  Firma / Jak pracujemy

 • Technika znakowania

  Dość często otrzymujemy zapytania od naszych klientów z prośbą o przybliżenie dostępnych technik znakowania gadżetów oraz drukowania. Postaramy się rozjaśnić najważniejsze aspekty poszczególnych metod wraz z krótką charakterystyką, największymi wadami i zaletami.

  1. Tampodruk - najpopularniejsza metoda znakowania gadżetów w naszej firmie. Nadruk przenoszony jest na przedmiot za pomocą specjalnego tamponu z uprzednio przygotowanej matrycy. 
  Zalety: niski koszt przy wysokich nakładach, trwałość nadruku, jakość oraz dokładność, termin realizacji, doskonale sprawdza się przy nadrukach na powierzchniach z tworzyw sztucznych typu plastik, abs, PCV.
  Wady: nieopłacalny przy krótkich seriach, brak możliwości nadruku przejść tonalnych, wysokie koszty przy druku wielokolorowym, stosunkowo mała powierzchnia zadruku, ograniczone możliwości przy druku na metalu.
  Zastosowanie: długopisy, zapalniczki, breloki, gadżety elektroniczne, wszelkie małe przedmioty oraz wiele innych.

  2. Sitodruk - jedna z najstarszych technik drukarskich, która po dzień dzisiejszy daje chyba największe możliwości spośród dostępnych metod. Wzór przenoszony jest na powierzchnie za pomocą rakli oraz specjalnie naświetlonego sita (formy drukarskiej). Podobnie jak w przypadku tampodruku występują tu koszty przygotowali, a co się z wiąże - im wyższy nakład tym niższy koszt jednostkowy.
  Zalety: niski koszt przy wysokich nakładach, możliwość nadruku bardzo skomplikowanych wielokolorowych wzorów, duża powierzchnia nadruku, 
  Wady: nieopłacalnych przy krótkich seriach, brak możliwości nadruku przejść tonalnych, wysokie koszty przy druku wielokolorowym, ograniczone zastosowanie przy powierzchniach, które nie są płaskie
  Zastosowanie: odzież, tekstylia, kubki, materiały z PCV oraz skóry, parasole, ekotorby

  3. Grawer laserowy- dzięki tej technice naniesiemy Państwa logo na znakowany przedmiot w postaci graweru - wyżłobienia. Znakowane w ten sposób gadżety wyglądają bardzo estetycznie i elegancko. Ze względu na powierzchnię znakowania używane są 2 rodzaje laserów - do metalu laser YAG, natomiast do pozostałych powierzchnii laser CO2.
  Zalety: możliwość znakowania już o 1 sztuki,nadruk praktycznie niezniszczalny, możliwość znakowania praktycznie na wszystkich materiałach
  Wady: ograniczona powierzchnia znakowania.
  Zastosowanie: kalendarze książkowe, trofea, medale, zaproszenia, metalowe gadżety,

  4. Sublimacja- bardzo ciekawa technika druku cyfrowego. Dzięki poszerzanej wiedzy z tego zakresu stosujemy tę metodę w co raz szerszej gamie produktów. Sublimacja polega na przenoszeniu specjalnego tuszu sublimacyjnego pod wpływem wysokiej temperatury na wcześniej aktywowaną powierzchnię. Posiadamy w swojej pracownii prasę płaską, prasy do kubków, prasę do czapek oraz talerzy. 
  Zalety: możliwość nadruku full color z przejściami tonalnymi z jakością fotograficzną, przystępna cena już od 1 sztuki, nadruki bardzo trwałe,
  Wady: nadruk możliwy jedynie na białym lub jasnym podłożu, w przypadku tekstylii nadruk jedynie na poliestrze.
  Zastowanie: fotokubki, podkładki pod myszkę, proporczyki, koszulki poliestrowe, puzzle, parasole,

  5. Folia Flex/Flock - wzór wycinany na ploterze tnącym ze specjalnej folii a następnie nanoszony na tkaninę przy pomocy prasy transferowej. 
  Zalety: realizacja już od 1 sztuki, wysoka trwałość nadruku, wysoka estetyka nadruku, duża powierzchnia nadruku, możliwość personalizacji nadruków w ramach jednego zamówienia,
  Wady: ograniczona gama dostępnych kolorów, nieopłacalne przy dużych seriach.
  Zastosowanie: ubrania, odzież robocza, ekotorby.

  6. Haft komputerowy - tej techniki nie trzeba chyba specjalnie nikomu przybliżać. Dzięki nowoczesnej hafciarce jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo szczegółowe hafty.
  Zalety: duże walory estetyczne, wysoka jakość oraz trwałość.
  Wady: ograniczona powierzchnia znakowania.
  Zastosowanie: odzież, czapki, ręczniki.

  7. Druk UV - Najnowsza technika druku w naszej firmie. Dzięki zakupowi nowoczesnej maszyny Roland LEF20 mamy możliwość wykonywania nadruków na dowolnym płaskim przedmiocie. Maksymalna powierzchnia drukowanego detalu musi się mieścić w obszarze 508x330x100 mm (dł. x szer. x wys.). Mamy możliwość druku w pełnym kolorze, dzięki innowacyjnej technologi druku białym kolorem możemy drukować również na ciemnych podłożach. 
  Zalety: druk w pełynm kolorze, druk na przeźroczystych materiałach, możliwość druku w białym kolorze oraz lakierze bezbarwnym, możliwość realizacji juz od 1 sztuki, wysoka jakość oraz trwałość, odporność na warunki atomosferyczne, 
  Wady: konieczność wykonywania szablonów dla przedmiotów małych i o nieregularnych kształtach, stosunkowo niska wydajność Przykłady zastosowania: szkło, plexi, sklejka, długopisy, pendrive, karty plastikowe, ramki pod tablice rejestracyjne, wiele innych.

© Copyright by Jarograf 2008 - 2019 - Reklama, Poligrafia
Zobacz nasze aukcje Nasze komentarze
Instrukcja zamawiania FAQ Warunki współpracy
Jarograf - Gadżety, długopisy i kubki reklamowe z nadrukiem Poznań. Zapraszamy do współpracy.